Programmaoverzicht

Woensdag 10 juli

Presentatie middag: Nancy Macgillavry, avond: Martin Fokkema

13.00-17.30 / PL / Afdeling Archeologie & Natuur en Milieueducatie / Kinderactiviteit
12.00-12.45 / HP / Creasi Dans / Dansworkshop
12.45-13.15 / PP / Bankman / Straattheater
13.15-13.45 / HP / CBS De Spiegel / Scholierenact
13.45-14.15 en 16.00-16.30 / PP + PL / Poppenkast Wim Noordegraaf / Poppentheater
14.15-15.15 / HP / De Lollies / Kinderband
15.15-16.00 / PP / Man met Koffer / Verhalenverteller
16.00-19.00 / PL / Miloe de Koe / Straattheater
16.30-17.05 / HP / Stairway to Heaven / Straattheater
17.05-17.50 / PP / Teddy Macrander / Singer-songwriter
18.00-18.10 / HP / Opening /
18.10-18.30 / PL / Iron Boot Scrapers (teaser) / Edwardian Rock
18.30-19.00 / HP / Vicente José Santiago/Erminia Fernández Córdoba & Flamenco Lizdans / Flamenco
19.00-19.45 / PP / James Burki / Indiepop
19.30-20.15 / HP / Iron Boot Scrapers / Edwardian Rock
20.30-21.15 / PP / Gidiona en Team Magic / Afrobeats & more
21.30-22.30 / HP / The Magic Mumble Jumble / Jazz/Wereldmuziek

Donderdag 11 juli

Presentatie: Sarah Ockhuysen

15.45-17.15 / PL / Haags Kinderatelier / Kinderworkshop
17.00-21.00 / PL / Victorian Rebellians / Straattheater
16.00-16.30 / PP / The Crowd / Absurdistich circustheater
16.30-17.30 / HP / Wojtek Justyna TreeOh! / Jazz/Funk
17.30-18.15 / PL / MK Dance Studio / Workshop Cheerdans
18.15-19.00 / HP / Straf / Polderpolka
19.00-19.45 / PP / R2P: Silver Lining en Step Aside / Jong talent
19.45-20.45 / HP / Nico, Rinus & The Wizards / Bluesrock
20.45-21.30 / PP / Anemone / Britpop
21.45-23.00 / HP / Playground Zer0 / Dance

Vrijdag 12 juli

Presentatie: Michiel Kooiman (Den Haag FM)

15.45-17.15 / PL / Haags Kinderatelier / Workshop
17.00-20.00 / PL / WiFi de XXL hond / Straattheater
16.00-16.30 / PP / Aldo Theater / Poppentheater
16.30-17.15 / PL / Hague Hoppers / Lindy Hop workshop
17.15-18.05 / PP / Tess et les Moutons (XL) / Chansons
18.15-19.00 / HP / Séne Percu / Percussie
19.00-19.45 / PP / CooCoo / Punkrock
19.45-20.45 / HP / Jurjen Donkers’ Fred Astaire Tribute / Swing/Jazz
20.45-21.30 / PP / Nachtclub met Deena Ray / Burlesque
21.45-23.00 / HP / Knars / Dance

Zaterdag 'Rokjesdag' 13 juli

Presentatie middag Peter & Arthur, avond René Bom

16.30-19.30 / PL / De Malle Man van La Mancha / Straattheater
12.30-17.30 / PL / Afdeling Archeologie & Natuur- en Milieueducatie / Kinderactiviteit
12.00-12.35 / PP / Hidden Gym / 80’s aerobic workshop
12.35-13.15 en 14.45-15.30 / PL / Mr Banana / Straattheater
13.30-14.15 / DA / Rijksuniversiteit Leiden bij de Dienst Archeologie / Pop-up college
13.15-14.00 / HP / Harrison Young & band / Rock to Jazz
14.00-14.45 / PP / DYZACK presenteert Jetkuboj / Eenmansband
15.30-16.15 / HP / Ukelele Play Along Show / Workshop Ukelele spelen
16.15-17.00 / PP / The Scarlets / Sixties covers/indierock
17.00-17.45 / HP / Koen Herfst / De Vrije Hand-sessie
17.45-18.30 / PP / Rochestra Saddiq Tazi / Marokkaanse muziek
18.30-19.30 / HP / Andere Koek! / Ska/punk
19.30-20.30 / PP / Marvin Dee Band / Rock
20.30-21.30 / HP / Tom Cherry and the Tennesee Three / Rockabilly
21.30-22.30 / PP / Roza Parks / New Wave
22.45-24.00 / HP / VOF de Kunst / Nederpop

Zondag 14 juli

Presentatie: Arlette Hovinga

11.00-11.50 / PP / Billie’s Wild Bounce / Jazz/Swing
12.05-13.00 / PP / Nostalgique / 20’s swing