Programmaoverzicht

Woensdag 4 juli

Presentatie: Wicked Wendy

HP = Heldenpodium  PP = Piratenpodium  PL = Plein, BT = Bartent

12.00 – 18.00 / BT  / Schminken / Kinderactiviteit

12.00 – 12.45 / HP / School Max Velthuijs / Kinderactiviteit

12.45 – 13.15 / PP / Dikke Duimen Bende / Sprookjesvertellers

13.15 – 13.45 / HP / School Spiegelschool / Kinderactiviteit

13.00 – 18.00 / PL / Archeologische dienst / Kinderactiviteit

13.45 – 14.15 / PL / Dutch Juggler / Straattheater

14.00 – 16.00 / PL / Spelletjesronde / Kinderactiviteit

14.15 – 15.15 / HP / Winston / Kindermuziekshow

15.15 – 15.45 / PP / The Fabulous Feno /  Straattheater

15.45 – 16.15 / PP / Winston / Verhalenverteller

16.00 – 19.00 / PL / Tante Til & Ome Nico / Straattheater

16.00 – 17.00 / Info  / Gildewandeling / Wijkwandeling

16.15 – 17.15 / HP / Ready to Play / Jong talent

17.15 – 17.45 / PP / Dutch Juggler / Jongleren

17.45 – 17.55 / HP / Opening Zeeheldenfestival / Festivalopening

17.55 – 18.15 / PL / Chi Ku Cha / Antilliaans

18.15 – 18.45 / PP / Callkoen / Reggae

18.45 – 19.30 / HP / Guinevere / Mystic vocal pop

19.30 – 20.15 / PP / The Legendary Orchestra of Love / Mini-orkest

20.15 – 21.00 / HP / Diesel / Rock

21.00 – 21.30 / PP / De Rebel Roadshow!! / Burlesque

21.45 – 23.00 / HP / Kasba / Afrikaans-Westers

Donderdag 5 juli

Presentatie: Sarah Ockhuysen

16.00 – 18.00 / BT  / Schminken / Kinderactiviteit

15.45 – 17.30 / PL / Haags Kinderatelier / Kinderactiviteit

16.00 – 16.45 / PP / Poppentheater Cassiopeia / Handpoppenspel

16.00 – 17.00 / Info  / Gildewandeling / Wijkwandeling

16.45 – 17.30 / HP / Samar Music / East meets West

17.00 – 21.00 / PL / Krist Doo (lila gorilla) / Kinderactiviteit

17.30 – 18.15 / PL / Poetic Motion / Salsa workshop

18.15 – 19.00 / HP / Orquesta Boogaloo / Sabor/Salsa

19.00 – 19.45 / PP / Popschool Den Haag / Jong talent

19.45 – 20.45 / HP / Stringcaster / Americana/country

20.45 – 21.30 / PP / Lone Wolf / Punkrock

21.45 – 23.00 / HP / Kuenta i Tambu / Tambu met dance

Vrijdag 6 juli

Presentatie: Rachel Singelenberg

16.00 – 18.00 / BT  / Schminken / Kinderactiviteit

15.45 – 17.30 / PL / Haags Kinderatelier / Kinderactiviteit

16.00 – 16.30 / PP / Bere Boos / Familievoorstelling

16.00 – 17.00 / Info  / Gildewandeling / Wijkwandeling

16.30 – 17.15 / PL / Styles Academy / Dansworkshop

17.00 – 21.00 / PL / Aurelia Steltentheater / Steltentheater

17.15 – 18.05 / PP / SpeakEasy / Rock

18.15 – 19.00 / HP / Sama Cosa / Afrofunk

19.00 – 19.45 / PP / Beyond the Moon / Moonrock

19.45 – 20.45 / HP / Peen / SKA

20.45 – 21.30 / PP / Eiger / Disko/Synthpop

21.45 – 23.00 / HP / Karakitura / Wereldmuziek

Zaterdag 7 juli

Presentatie: Arthur en Peter (dag), René Bom (avond)

10.00 – 12.00 / Pr Hendrikstr  / Zeepkistenrace / Kinderactiviteit

12.00 – 17.00 / / Klimmuur / Kinderactiviteit

12.00 – 18.00 / BT  / Schminken / Kinderactiviteit

12.00 – 13.00 / PP / Balcony Players / Kindervoorstelling

13.05 – 13.45 / PL / Silent Rocco / Straattheater

13.45 – 14.30 / HP / Residence Jazz Sextet / Jazz

13.00 – 18.00 / PL / Archeologische dienst / Kinderactiviteit

14.30 – 15.30 / PL / Mechanismo / Jeugdcircus Circaso

15.00 – 15.30 / SEBEL / Universiteit Leiden / Pop-up college piekeren

15.30 – 16.15 / HP / Passion / Urban Kawina

16.00 – 17.00 / Info  / Gildewandeling / Wijkwandeling

16.15 – 17.00 / PP / PopyBasily Gipsy Band / Zigeunermuziek

16.30 – 19.30 / PL / Rocco Menzel met Menschine / Straattheater

17.00 – 17.45 / HP / De Vrije Hand / Haagse rocker: Pat Smith

17.45 – 18.30 / PP / The Dame / Progrock

18.30 – 19.30 / HP / Hallo Venray / Gitaarrock

19.30 – 20.30 / PP / SUNFIRE / Western Folk

20.30 – 21.30 / HP / Boka de Banjul / Wereldmuziek

21.30 – 22.30 / PP / G.O.D / Speedrock

22.45 – 24.00 / HP / King Kong Company / Dance, dance, dance!!

Zondag 8 juli

Presentatie: Ernst Detering

10.45 – 11.15 / PL / Maaike Peterse & Marjatta Fehres / Klassiek

11.00 – 13.00 / PL / Brunch op zondag / Brunch 2.0!!

11.20 – 12.05 / PL / Salonorkest MasQué / Salonmuziek jaren ‘20-’30

12.15 – 13.00 / PL / Tess et les Moutons / Franse chansons