Programma Programmaoverzicht

Woensdag 28 juni

presentatie: Wicked Wendy

GP = Grote Podium  KP = Kleine Podium  PL = Plein, BT = Bartent

12.00 – 18.00  / BT / Schminken  kinderactiviteit

12.00 – 12.45 / GP / Basisschool Max Velthuijs kinderactiviteit

12.30 – 16.00 / PL / Schilderworkshop MIAWkinderactiviteit

12.45 – 13.30 / KP / Walvissst kindertheater

13.30 – 14.15 / GP / Basisschool De Spiegel kinderactiviteit

14.00 – 17.30 / PL / Afdeling Archeologie Den Haag Kinderworkshops

14.15 – 14.35 / KP / Theater Tigue met “De Truuk” poppentheater

14.35 – 15.20 / GP / Skitta, Skittergirls en DJ’s dans

15.20 – 16.05 / PL / Club Zonder Doek kindertheater

16.00 – 17.00 / PL / Gilde Den Haag Wandeling door het Zeeheldenkwartier

16.00 – 19.00 / PL / Robot met Skateboard straattheater

16.05 – 16.30 / KP / Theater Tigue met “Tique Magique” poppentheater

16.30 – 17.30 / GP / Ready to Play: Beyond the Moon en Dream Up bandpresentaties

17.30 – 18.00 / KP / Napster jazz

18.00 – 18.15 / GP / Opening officiele opening

18.15 – 18.45 / PL / Kap Nâh dweilorkest

18.45 – 19.30 / KP / “Haagse Schatkist”: The Navigators pop/rock

19.45 – 20.30 / GP / Nigel Mambi funk/jazz/R&B

20.40 – 21.30 / KP / Wild Organ & Drums jazz/funk/soul

21.45 – 23.00 / GP / Amariszi balkan/klezmer

Donderdag 29 juni

presentatie: Vico Sneep

GP = Grote Podium  KP = Kleine Podium  PL = Plein, BT = Bartent

15:45 – 17:30 / PL / Haags Kinderatelierkinderworkshops

16.00 – 18.00 / BT / Schminkenkinderactiviteit

16.00 – 17.00 / PL / Gilde Den Haagwandeling door het Zeeheldenkwartier

16.00 – 16.35 / PL / Totaal Theater: Sierk Mobiel Circusshowcircusshow

16.00 – 19.00 / PL / Totaal Theater: Space-Ci-Men straattheater

16.35 – 17.30 / KP / Bandsessies Stichting Anton Constandse – bandpresentaties

17.30 – 18.30 / GP / Bloezzblues

18.30 – 19.15 / KP / De Dikke Keespunk

19.30 – 20.30 / GP / Plunderpiratepartyfolkrock

20.30 – 21.30 / KP / No Man’s Valleystonerrock

21.45 – 23.00 / GP / Funky Organizersfunk

Vrijdag 30 juni

presentatie: Cockney Duivenvoorden

GP = Grote Podium  KP = Kleine Podium  PL = Plein, BT = Bartent

15.45 – 17.30 / PL / Haags Kinderatelierkinderworkshops

16.00 – 18.00 / BT / Schminkenkinderactiviteit

16.00 – 17.00 / PL / Gilde Den HaagWandeling door het Zeeheldenkwartier

16.00 – 16.30 / PL / Mobile Sulky M1straatheater

16.45 – 17.15 / GP / Kick’n Dancestudiodans/hiphop

17.00 – 21.00 / PL / Het Wandelend HuisSteltenact

17.15 – 18.00 / KP / Mónica Coronado & Manitoflamenco

18.00 – 19.00 / GP / Ignition Rockabillyrockabilly

19.00 – 19.45 / KP / Haagse Schatkist: Forever Saturdaypunkrock

19.45 – 20.45 / GP / Terra Voltaska

20.45 – 21.30 / KP / Faith Ablaze metal

21.45 – 23.00 / GP / LIPTEASERock ’n Rollala

Zaterdag 1 juli

presentatie: Arthur & Peter (middag), René Bom (avond)

GP = Grote Podium  KP = Kleine Podium  PL = Plein, BT = Bartent

12.00 – 17.00 / PL / Afdeling Archeologie Den Haagkinderactiviteit

12.00 – 18.00 / PL / Klimwandkinderactiviteit

12.00 – 18.00 / BT / Schminkenkinderactiviteit

12.00 – 13.00 / KP / The Residentsorkest

13.00 – 13.30 / PL / Red the Cat (1e deel)acrobatiek

13.30 – 14.10 / KP / Maris Musical Awardmusical

14.10 – 14.50 / GP / The Hague Jazz project bigband

14.50 – 15.20 / KP / Alexander Frankensinger/songwriter

15.30 – 16.15 / GP / De vrije hand: Albers, Gerritsen & Zuiderwijkfunk/jazz/rock

16.00 – 17.00 / PL / Gilde Den Haagwandeling door het Zeeheldenkwartier

16.30 – 17.00 / PL / Red the Cat (2e deel)acrobatiek

17.00 – 17.45 / GP / The Hillbilly Moonshinersbluegrass

17.45 – 18.30 / KP / “De Haagse Schatkist”: Replaycedpop/rock

18.30 – 21.00 / PL / Totaal Theater: Zeepaardjesstraattheater

18.30 – 19.30 / GP / Trip to Doverelectrorock

19.30 – 20.15 / KP / Makali Sounds – Afro/fusion

20.30 – 21.30 / GP / De Kift fanfarepunk

21.45 – 22.30 / KP / Durangopunkrock

22.45 – 24.00 / GP / MAMIHLAPINATAPAI wereldmuziek

Zondag 2 juli

presentatie: Ernst Detering

PL = Plein

10.00 – 12.00 / PL / Ontbijt bijkomontbijtbijeenkomst

11.00 – 12.00 / PL / Babylon Quartet strijkkwartet

12.00 – 13.00 / PL / ADEM Triohoutblazersensemble